1,2 proc. parama

Gerbiami tėveliai, seneliai, darbuotojai ir visi kiti S. Varėnos ,,Nykštuko" vaikų l.-d. rėmėjai, nuoširdžiai būsime dėkingi už Jūsų skirtą 1,2 proc. paramą nuo gyventojų pajamų mokesčio ir šiais metais! Skirdami  1,2 proc. pajamų mokesčio GPM, paramą mūsų įstaigai, Jūs prisidedate prie  savo vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo. Nuoširdžiai Jums dėkojame!

Vadovaudamiesi  Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str.  Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. (šiemet iki 2021 m. gegužės 3 d. (nes gegužės 1-2 d. - nedarbo dienos), gali pateikti Mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2%) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą (pvz., lopšeliui-darželiui). Paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM   Jums tereikia užpildyti Mokesčių Inspekcijos patvirtintą prašymo formą (FR0512 forma)

Rekvizitai prašymams dėl 1,2 % pajamų mokesčio pervedimo: 

Senosios Varėnos „Nykštuko“ vaikų lopšelis-darželis 
Įstaigos kodas 190089551
Mokyklos g. 4, S. Varėnos k.


Primename, kad dėl COVID-19, šiuo metu visos VMI paslaugos teikiamos ir konsultacijos vyksta tik nuotoliniu būdu. Konsultacijas mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882 ar pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI

Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei parsisiuntimui skirtas VMI parengtas vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje.

Kilus papildomiems klausimams, visuomet galite kreiptis į VMI specialistus atvykus į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar paskambinus telefonu 1882 / +370 5 260 5060.

Nuoširdžiai būsime dėkingi už Jūsų skirtą 1,2 proc. paramą nuo gyventojų pajamų mokesčio ir šiais metais!