Mus vienija sportas

2017-09-19

Sporto šventė „Mus vienija sportas“

            Lietingas, tačiau derlingas ruduo stebina gausiomis gėrybėmis, oro išdaigomis. Nors už lango lyja, bet darželyje vaikai ugdomi visą dieną:  atranda, žaidžia, tyrinėja, piešia, lipdo bei sportuoja.

            Rugsėjo 18 dieną sulaukėme svečių iš Druskininkų „Žibutės“ vaikų lopšelio-darželio. 17 ikimokyklinukų, lydinčių pedagogių ir direktorės atvyko į sporto šventę „Mus vienija sportas“.

            Sutikusi svečius svetingai, visa bendruomenė sugūžėjo į salę. Pasilabinę, susipažinę kibom mankštintis. Kad apšilti būtų linksmiau, mankštinomės klausydamiesi dainelių „Labas rytas“, „Su rankelėm, su kojelėm“. Auklėtoja Danguolė Ratkevičienė mokė žaisti žaidimą „Gyvatėlė“, auklėtoja Gražina Bartusevičienė mokė vaikus mėtyti kamuoliukus į taikinius. Neformaliojo ugdymo (kūno kultūros) mokytoja Inga Bielevičienė mokė auklėtinius rungtyniauti, o auklėtoja Jūratė Gecevičienė lavino piešimo įgūdžius. Kiekvienas turėjome svajonę, kurią užrašėme baltame popieriaus lape ir paleidome balionais į orą.  Visą  šventę lydėjo skardus vaikų juokas, krykštavimas, teigiamos emocijos. Renginį vainikavo Varėnos sporto centro vaikų ir jaunimo vadovo Jono Fugalio įsteigtos taurės.

             Įsibėgėja rugsėjis naujais darbais ...


                                                Neformaliojo ugdymo (kūno kultūros) mokytoja Inga Bielevičienė

 

Daugiau nuotraukų Fotogalerijoje.